Contact

Voor meer informatie over het huren van onze blokhut en voor vragen over beschikbaarheid, kunt u contact opnemen met onze beheerder:

verhuurder@titusbrandsmagroep.org

Adressen en telefoonnummers
DJIB
Industrielaan 57
5342EV, Oss
0412-651121
Bereikbaarheid:
Woensdag     19:30 – 21:30
Vrijdag           19:00 – 21:00
Zaterdag         9:30 – 12:30
Vereniging Titus Brandsmagroep
Ibannummer: NL20RABO0300212852
K.v.K: 50347195

Bestuur
Voorzitter: Michiel Sander
06-54901453
Voorzitter@titusbrandsmagroep.org

Penningmeester en ledenadministratie: Mieke Fransen
06-10583558
Penningmeester@titusbrandsmagroep.org

Secretaris: Joris Boets
06-23190770
Secretaris@titusbrandsmagroep.org

Praktijkbegeleider: Esther Raemaekers
06-50825213
Praktijkbegeleider@titusbrandsmagroep.org

Materiaalmeester
Onno van Kessel
06-48921915

Bevers
Anouk Reinders – Kusters (Snabbel)
Afmelden bij 06-19824043

Inge Louwers (Peen)
Lucas Ramakers (Stanley Stekker)
Teun de Bruin (Fleur Kleur)
Bevers@titusbrandsmagroep.org

Welpen
Anne Geurts (Marala)
Afmelden bij 06 83975007

Jeroen Meesters (Jacala)
Joep van Nistelrooij (Kaa)
Adrie van Oers (Oe)
Odin van der Linden (Mang)
Stella Zanders(Raksha)
Sabrina Nederkoorn(Bagheera)
Welpen@titusbrandsmagroep.org

Scouts
Joris Boets
Afmelden bij 06 23190770

Amy van der Donk
Mark van ’t Land
Thomas Kerry
Scouts@titusbrandsmagroep.org

Explorers
Koen Merkenhof
Afmelden (telefonisch) bij 06-24671012

Esther Raaijmakers
Thomas de Gooijer
Explorers@titusbrandsmagroep.org

Roverscouts
Contactpersoon: Michiel Sanders
Roverscouts@titusbrandsmagroep.org

Afstammelingen
Contactpersoon: Bilitis van der Heijden
06-51372170
Afstammelingen@titusbrandsmagroep.org

Scroll to top